Ochrana osobních údajů

 

Západočeské konzumní družstvo Sušice má zpracované zásady ochrany osobních údajů tak, jak vyplývá z opatření zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, jakož i nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále též jen "GDPR") a tyto zásady striktně dodržuje.

 

Zákazník věrnostního programu má podle zákona o ochraně osobních údajů a dle GDPR následující právo:

vzít souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv zpět požadovat po Správci informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracovává požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů vyžádat si u Správce přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit požadovat po Správci výmaz těchto osobních údajů v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů požadovat po Správci přenositelnost údajů

 

Zpracování osobních údajů je prováděno za účelem zajištění zásad deklarovaných v obchodních podmínkách věrnostního programu Dobrá karta COOP.

Vážení členové VP Dobrá karta COOP, v souvislosti s výše uvedeným Vám oznamujeme, že neprovádíme profilování dat. Dále informujeme, že v pseudonimizované podobě jsou příjemci dat společnosti NIELSEN COMPANY - Retailer Services CZ&SK a RetailZoom - Market research.