Na našich vybraných prodejnách můžete pohodlně platit složenky a platební příkazy

Ve spolupráci s ČSOB provozujeme na našich vybraných prodejnách službu SLOŽENKA, což je možnost úhrady složenek a platebních příkazů (tzv. služba Zpracování platebního příkazu) přímo na prodejně. Zákazníci tak mají jedinečnou příležitost ušetřit čas, nakoupit a zároveň provést úhrady poplatků na jednom místě.

 

Informace o platební službě Zpracování platebního příkazu:

Poskytovatelem platební služby je Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČ: 0000 1350, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B: XXXVI, vložka 46.

Služba Zpracování platebního příkazu obsahuje zpracování Složenky, Poštovní poukázky "A" a Platebního příkazu. Služba je k dispozici ve vybraných prodejnách našeho družstva a tuto službu budeme v síťi prodejen družstva ZKD Sušice dále rozšiřovat.

Plátce službu zpracování Platebního příkazu, může využít v síti prodejen COOP  pro zaslání peněžních prostředků vložených v hotovosti až do výše 15 000,- Kč.

Platební příkaz je přijat v ČSOB následující pracovní den po jeho podání na obchodním místě COOP. Platba ve prospěch účtu příjemce vedeného v ČSOB, je připsána na účet příjemce v den jeho přijetí ČSOB. Platba ve prospěch účtu vedeného u jiné banky je připsána na účet banky příjemce následující pracovní den po jeho přijetí ČSOB.

Cena platební služby je od 1.7.2020 30,- Kč.

Zákazník má možnost se na prodejně seznámit s Podrobnými informace o platební službě a s Reklamačním řádem.