Naše aktivity

1. MALOOBCHODNÍ ČINNOST: 

Jedná se o hlavní obchodní aktivitu, kde se ZKD Sušice profiluje jako prodejce potravinářského zboží a nepotravinářského sortimentu v rozsahu běžné denní potřeby. Základním momentem je trvalá nabídka dostatečného sortimentu zboží v přijatelných cenových relacích. Důraz je kladen na zvyšování nabídky tzv. čerstvého zboží, zboží racionální výživy, ovoce a zeleniny apod. Podpora prodeje je prováděna cenovými akcemi, kdy nabízíme vybraný okruh zboží za výhodné ceny ( viz. Výhodný nákup ). V prodejně v Nýrsku (tel. 376 571 283) nabízíme stavební materiál a potřeby pro stavebníky. Zboží rozvážíme podle požadavku zákazníka. Vybrané prodejny jsou zapojeny do družstevních řetězců TIP (7), TUTY (17)

Kontaktní telefon : 376 526 584, 376 502 052

 

2. VELKOOBCHODNÍ ČINNOST:

Velkoobchodní sklad Sušice zabezpečuje zásobování prodejen ZKD Sušice, ZKD Plzeň, Jednota SD Tachov, Jednota SD Toužim a Jednota SD Plasy, ale i pro další obchodní partnery (maloobchodní provozovny, vývařovny, gastro zařízení, letní tábory apod.) potravinářským zbožím a nepotravinářským zbožím denní potřeby.

Kontaktní telefon : VO Sušice - 376 362 101, 376 362 104,

 

3. VÝROBA LAHŮDEK A CUKRÁŘSKÝCH PRODUKTŮ:

Ve výrobně v Sušici vyrábíme 80 druhů lahůdkářských výrobků a 70 druhů cukrářských produktů. Své výrobky dodáváme do vlastních prodejen a i ostatním podnikatelům v rámci rozvozů po celém okresu Klatovy. "Rodinným stříbrem" je produkce zákusků z hotelu Fialka podle vlastních tradičních receptur.

Kontaktní telefon : 376 528 377

 

4. DOPRAVNÍ ČINNOST:

Tato pomocná dopravní činnost slouží k zajištění přepravy zboží v rámci hlavních obchodních aktivit družstva. Zvláště se jedná o rozvoz zboží z velkoobchodů, výrobny a maloobchodu. Zajišťujeme kamiónovou přepravu i pro externí uživatele.

Kontaktní telefon : 376 524 331

 

5. ČINNOST ÚDRŽBY:

Družstvo využívá pro vlastní potřeby údržbářskou četu složenou z odborných profesí - truhlář, elektrikář, zámečník, zedník, instalatér apod. I když hlavním posláním zde je operativnost a efektivnost oprav a údržby majetku družstva, nabízíme své služby i externím zájemcům k provedení rychlých, kvalitních oprav za výhodné ceny.

Kontaktní telefon : 376 524 127