+420 800 175 684   zkdzkdsusice.cz


Regionalita
Prostě nejlevnější Náš e-shop Zkrácená účtenka Podporujeme regionální produkty
Kariéra
Staňte se našimi spolupracovníky
Věrnostní program
Dobrá karta COOP
Moje prodejna  

Vyberte si svoji prodejnu a mějte aktuální informace o ní
stále k dispozici.

ZKD na Internetu
facebook google maps
Doporučujeme
E-COOP Farmářská bedýnka COOP Mobil Katalog Non Food
Informace SKUPINA COOP
skupina COOP COOP centrum
Kreditní služby
platební možnosti

GP mobile

mobilní operátoři

Sváteční nabídka čajů Ahmad

(na vybraných prodejnách v Sušici,  TUTY na náměstí, dále v Diskontech  Horšovském Týnu a Nýrsku)

V současnosti je značka AHMAD TEA London synonymem pro nejlepší čaje z celého světa. Při výrobě je kladen důraz především na kvalitu surovin, a tedy i na tradiční metody ručního sběru. Jsou nejšetrnější k vzácným čajovým lístkům a tvoří základ celého pečlivě sledovaného výrobního procesu. Jeho výsledkem je vždy nekompromisní kvalita. Pestrá nabídka společnosti AHMAD TEA London zahrnuje klasické černé, zelené, ovocné a bylinné čaje, ale i skutečně nevšední speciality. Klasické směsi sahají od nesmírně jemných a delikátních až po aromatické, plné chuti a síly. Těší nás, že jsou vysoce ceněné jak uznávanými čajovými odborníky z celého světa, tak především našimi zákazníky.

 

Čaj Ahmad Tea získal titul Czech Superbrands 2013 i 2014, o jehož udělení rozhodla komise 14 neznezávislých odborníků.

 


Milknatur Bifi nápoj přírodní

Milknatur Bifi nápoj přírodní 400g. Jedná se o oceněný výrobek „Regionální potravina 2014“

Nápoj je vyráběn z neodstředěného čerstvého mléka. Mléko pochází výhradně z vlastní produkce Milknaturu od krav plemene Holštýn , které jsou krmeny speciální Švýcarskou přírodní výživou DaryPro na posílení imunity a to se projevuje na kvalitě mléka. Při výrobě nejsou použity žádné chemické látky ani konzervanty. Pasterované mléko se očkuje probiotickou kulturou SAB, která obsahuje bifidobacterium a lactobacillus acidophilus. Jedná se o moderní nápoj, který pečuje o střevní mikroflóru. Chuť i vůně v ústech je lahodná, lehce nakyslá. Vhodný se snídani: zasytí, příjemně osvěží a dodá tělu potřebnou energii na celé dopoledne.


Uzené sýrové dukátky na gril

Vyzkoušejte Sýrové dukátky 90g, je to výtečná chuťová novinka – vhodné i ke grilování.


Pivo Birell zázvor

Birell zázvor nabízí osvěžující kombinaci nealkoholického piva a přírodního zázvoru, který se po staletí používá k povzbuzení unavené mysli. Zázvor je oblíbená a trendy příchuť, která osvěží, povzbudí mysl a je v souladu s aktivním životním stylem. Je určen pro sílovou skupinu – ženy i muži, orientovaní na rodinu a zdravý životní styl. Na trh přichází v praktickém, spotřebiteli žádaném balení – nevratný obal – plechovka 0,5l.

 

 


Pivovar Lobkowicz

Ochutnejte jarní novinku z Pivovaru Lobkowicz - Edici 7 pivních specialit.

 

30.4.2014


Cider Kingswood

Cider je osvěžující, mírně alkoholický nápoj, který se vyrábí řízeným kvašením jablečného moštu a je vyrobený z výhradně přírodních surovin.

Je míchaný z pečlivě vybraných jablek pěstovaných výhradně v sadech. Neobsahuje chemické konzervanty, umělá barviva, sladidla ani aromaty.Je určen pro cílovou skupinu – mladí lidé, kteří nepijí pivo, hledají ideální nápoj pro relaxaci po škole nebo práci pro pozdní odpoledne a začínající večer. Na trh přichází v nevratné lahvi.

 


Kovové svítilny Liboli

Rozšíření sortimentu elektro bude vítáno zákazníky hlavně na venkovských prodejnách, kde dostupnost specializovaných prodejen je minimální.


Sirupy Limacit

Ochutnejte sirupy Limacit ve skle, v nabídce prodejen příchutě Citron, Malina a Oranž.


Hrablo na sníh

Nezapomínejte se vybavit na zimní období. V nabídce našich prodejen najdete hrablo na sníh, které je opatřené kovovou hranou.


Krmivo pro ptáčky

Nezapomínejte na potravu pro ptáčky, v zimním období si ji hůře sami shánějí. V nabídce našich prodejen je pro ně připraveno také Slunečnicové semeno 750g a Krmivo pro venkovní ptactvo 750g.


Tortillové placky

 

Tortilla jako součást moderní kuchyně. A co je vlastně tortilla? V překladu ze španělštiny znamená tortilla malý dort či dortík. Doopravdy však tortilla představuje dvě úpravy jídel, v různých zemích. Ve Španělsku je tortilla nepřekládaná omeleta z opečených brambor, vajec a různé zeleniny, v Mexiku jde o placku z kukuřičné mouky, která se plní různými náplněmi a svinuje se.


Sýr Cheddar plátky

 

Ochutnejte nový výrobek z řady sýrů President - Cheddar 100g plátky - tento sýr je nejrozšířenějším sýrem na světě. Pochází z Anglie a má tradičně tvar válce, který váží až 30kg. Sýrové těsto má zlatožlutou barvu, která u starších sýrů tmavne. Příchuť je zpočátku jemná a nasládlá do ořechů, často štiplavě slaná. Dozrává do silné, plné pikantní chuti. Cheddar je vynikající na zapékání a na těstoviny, hodí se také k ovoci a slaným sušenkám. Nápoj se doporučuje bílé víno – Burgundské, Rulandské šedé.


Lízátko Dudlík ZUBY

 

Pro zpestření nabídky - lízátko trochu jinak. Sladká odměna pro Vaše děti.


Ideální svačina - Dezerty Panna Cotta  a Chocolat 60% kakaa

 

Panna cotta - italský smetanový dezert , konzistencí připomínající puding, je jedním z nejjednodušších dezertů. Pochází ze severozápadní Itálie z oblasti Piemonte, ale jí se po celé Itálii. V tradiční formě se podává s čerstvým lesním ovocem, karamelem nebo čokoládou, běžně se ale doplňuje spoustou dalších dobrot, od ananasu až po pistácie. V italštině panna cotta znamená přesně to, co je – vařená smetana.

Dezert Chocolat obsahuje až 60% kakaa.

 


Termixík je pro děti k svačině ideální volba

 

Tvarohový dezert pro děti a mládež s "cool" klukem Termixíkem. Jedinečná kombinace tvarohu a smetany s lahodnou příchutí, obsah  tuku 8%, což je ideální hodnota pro cílovou skupinu, zdroj vitamínů E a D, obsahuje pouze přírodní aromata, bez umělých barviv a konzervantů, vyrobený pouze z přírodních surovin, v nabídce s příchutěmi čokoláda, jahoda a cheesecake.


Sládkova limonáda - znáte z TV reklamy

 

Nový nápoj nabízí 100% přírodní osvěžení. Je bez konzervantů, umělých barviv a sladidel. V nabídce jsou dvě varianty “Originál s jemnou sladovou chutí a Jablko s přírodní chutí jablek. Výroba sladové limonády začíná pečlivým výběrem kvalitního českého ječmene. Z něho vzniká slad, který se pomele, uvaří a nechá se projít speciálním procesem kvašení tak, aby nevznikl alkohol. Nápoje se jemně nasytí přirozeně vzniklým oxidem uhličitým a šetrně se přidá ovocná šťáva, poté se stáčí.


Houska ražená balená

 

Housky jsou balené po 6-ti kusech v sáčku z prodyšné fólie, minimální trvanlivost výrobku 2 dny.

Výhodou je čerstvé pečivo kdykoliv k dispozici. Nejen na víkend !

 

 

 

 

 

 

 

 


Podkováň 1,5 l PET Lager světlé 11° a Karamel tmavé 10°

 

Podkováň karamel tmavé výčepní 10 1,5l PET– pivo vařené klasickou recepturou z několika druhů sladů, které vyniká karamelovým a čokoládovým aroma s příjemně vyváženou sladkostí a hořkostí. Osvěží jak samotné, tak i jako řezané a je vhodné pro přípravu receptů v tradiční české kuchyni.

 

 


Podkováň Lager světlý výčepní 11 1,5l PET – pivo vařené klasickou českou recepturou z vybraných sladů a nejlepších českých chmelů. Kompromisní alternativa mezi lehkou desítkou a plnou dvanáctkou uspokojí v každé situaci. Kvalita a čistota vody z podkováňského pramene zaručuje blahodárné účinky při rozumné konzumaci.


Croisant Dle Gusta slaný a sladký

 

Oba uvedené výrobky jsou mražené polotovary, které se dopékají, doba přípravy je 13 -15 minut při teplotě 180 -190 stupňů C. Čerstvě upečený Croissant  je zvláště  vhodný  k přípravě  snídaní, najde uplatnění i jako  skvělá svačina  do školy nebo  rychlé občerstvení pro návštěvu.

 


Pivní MIXPACK - edice Cesty pivních znalců

 

Ochutnejte v horkých letních dnech pivní MIXPACK – edici Cesty pivních znalců 7 speciálů, který obsahuje: Jihlavský Grand, Comenius, Velen, Kvasar, Rychtář Speciál, Démon, Protivínský Granát.


Mix speciál – výběr Sládků

 

 Mix speciál – výběr Sládků, jedná se o ručně balený výrobek z portfolia 7 pivovarů – výběr 7 ležáků - dodavatel Pivovary Lobkowicz: Ježek 11, Kounic polotmavý ležák, Platan sv. ležák, Páter, Rychtář Premium, Vévoda, Klášter Premium
 

 

 

 

 

 

 

Budějovický Budvar Světlé

Budějovický Budvar Světlé - výčepní piva 0,5l lahev 9+1 lahev zdarma
 

 

 

 

 

 

 

Grill pack na grilování

S letní sezónou přichází i doba grilování. Doporučujeme tento Grill pack 600g

 

 

 

 

 

 

 

Nescafe 3 v 1 Brown sugar

Rozšiřujeme řady kávy Nescafé o kávu Nescafé 3 v 1 Brown Sugar, která obsahuje velmi oblíbený třtinový cukr

 

 

 

 

 

 

 

 

Krmivo pro hlodavce

Kupte dětem za vysvědčení chlupatého mazlíčka. Krmit jej mohou Krmivem pro hlodavce 780g

 

 

 

 

 

 

 


Krmivo pro ptáčky

Nezapomínejte na potravu pro ptáčky, v zimním období ji těžko sami shánějí. V nabídce prodejen je pro ně také připraveno Slunečnicové semeno a Krmivo pro venkovní ptactvo.


 
Naše Prodejny
Seznam prodejen
Vaše názory, připomínky
HACCP
Reklamace
Naše Akce
Prostě nejlevnější
Menu Tuty Tip
Tip extra
Konzum
Doporučujeme, ochutnejte
Stavebniny
Hity sezóny
Pro doma
Soutěže
Jsme Váš dobrý soused
Jsme součástí regionu
Naše hodnoty
E-Shop
Pro dobrou věc
Žádost o poskytnutí finančních prostředků
Farmářská bedýnka
Objednejte si
Pouťové ceny
Balíčky na přání
Složenky
Dárková karta
Pobočky České pošty
Zpětný odběr elektrozařízení
Kdo jsme my?
Historie a současnost firmy
Kontakt
Aktuálně ze ZKD
MČZ informují
CCP
OOÚ
Naše Výrobna lahůdek
Prodej majetku

Kariéra
Informační deska


náměstí Svobody 135
342 01 Sušice - Sušice I

IČ: 00031968
DIČ: CZ00031968

Spis.zn.v OR: DrXXVI 218
vedená u KS Plzeň

 

© 2013 ZKD Sušice

» Administrace stránek «